• Programma uit

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamSoortAanvangstijdScheidsrechters
    za 18-09-2021Spijkenisse JO8-5Rijnm/Hgvl.Sp. JO8-3JMregulier08:45
    di 21-09-2021Excelsior'20 MO13-1Rijnmond Hoogvliet Sport MO13-1beker18:30
    wo 22-09-2021sv Poortugaal JO14-3Rijnmond Hoogvliet Sport JO14-2regulier18:30
    vr 24-09-2021FC Vlotbrug 35+3Rijnmond Hoogvliet Sport 35+1regulier19:30
    vr 24-09-2021Meeuwenplaat 35+1Rijnmond Hoogvliet Sport 35+1regulier20:30
    za 25-09-2021Botlek, SC JO8-2Rijnmond Hoogvliet Sport JO8-1regulier08:30
    za 25-09-2021sv Poortugaal JO10-5Rijnmond Hoogvliet Sport JO10-1regulier08:30
    za 25-09-2021Spijkenisse JO9-6Rijnmond Hoogvliet Sport JO9-1regulier08:45
    za 25-09-2021Zuidland JO14-1JMRijnmond Hoogvliet Sport JO14-1regulier09:00
    za 25-09-2021GHVV'13 2Rijnmond Hoogvliet Sport 2regulier10:30Afgeschermd (Scheidsrechter)
    za 25-09-2021Botlek, SC 5Rijnmond Hoogvliet Sport 4regulier12:15J.H.J. (Hans) Kros (Scheidsrechter)
    za 25-09-2021OVV 1Rijnmond Hoogvliet Sport 1regulier14:30R.C. (Ralph) Majenburg (Scheidsrechter), B. (Bernardus) Bresser (Assistent-scheidsrechter), A.A. (Alex) Dikhoff (Assistent-scheidsrechter)
    za 25-09-2021GHVV'13 7Rijnmond Hoogvliet Sport 6regulier15:00
    za 02-10-2021Pernis JO8-1Rijnm/Hgvl.Sp. JO8-3JMregulier08:30
    za 02-10-2021Spijkenisse JO8-5Rijnmond Hoogvliet Sport JO8-2regulier08:30
    za 02-10-2021Binnenmaas, FC MO13-1Rijnmond Hoogvliet Sport MO13-1regulier08:30
    za 02-10-2021Barendrecht JO14-5JMRijnmond Hoogvliet Sport JO14-2regulier09:00
    za 02-10-2021Rhoon JO11-2Rijnmond Hoogvliet Sport JO11-1regulier09:45
    za 02-10-2021GHVV'13 JO10-2JMRijnm/Hgvl.Sp. JO10-2JMregulier10:15
    za 02-10-2021NSVV MO19-1Rijnmond Hoogvliet Sport MO19-1regulier10:30
    za 02-10-2021v.v. Hekelingen 8Rijnmond Hoogvliet Sport 7regulier13:30
    za 02-10-2021Barendrecht 12Rijnmond Hoogvliet Sport 5regulier15:00
    za 02-10-2021Smitshoek 6Rijnmond Hoogvliet Sport 3regulier15:15
    vr 08-10-2021FC Vlotbrug 35+3Rijnmond Hoogvliet Sport 35+1regulier20:00
    vr 08-10-2021Abbenbroek 35+1Rijnmond Hoogvliet Sport 35+1regulier21:00
    za 09-10-2021Botlek, SC JO9-3Rijnmond Hoogvliet Sport JO9-1regulier08:30
    za 09-10-2021Zwaluwen JO15-3Rijnmond Hoogvliet Sport JO15-1regulier09:45
    za 09-10-2021sv Poortugaal JO12-3Rijnmond Hoogvliet Sport JO12-1regulier10:15
    za 09-10-2021v.v. Hekelingen JO8-2Rijnmond Hoogvliet Sport JO8-1regulier11:00
    za 09-10-2021ST Herkingen/NTVV JO14-1Rijnmond Hoogvliet Sport JO14-1regulier11:00