• Rijnmond Hoogvliet Sport 6

  • Rijnmond Hoogvliet Sport 6

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dirven, ThomOverige stafTeammanager
    Hassel, Carolien VanOverige stafTeammanager
    Wesdorp, BrandonOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    8 okt.14:30Rijnmond Hoogvliet Sport 6 - Charlois, sv 4Sportpark Rijnmond Hoogvliet
    15 okt.14:30Binnenmaas, FC 6 - Rijnmond Hoogvliet Sport 6Sportpark De Lange Weide
    29 okt.12:15Zwervers, IJVV de 4 - Rijnmond Hoogvliet Sport 6YVV De Zwervers- De Groote Stee
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.Barendrecht 15 - Rijnmond Hoogvliet Sport 61 - 5
    24 sep.Rijnmond Hoogvliet Sport 6 - Botlek, SC 512 - 2
    17 sep.Rijnmond Hoogvliet Sport 6 - MVV '27 82 - 5
  • Poulestanden Rijnmond Hoogvliet Sport 6 ( 7e klasse 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijnmond Hoogvliet Sport 62200173146
    2Charlois, sv 4220012756
    3Spijkenisse 511005143
    4Hellevoetsluis 611005233
    5Zwervers, IJVV de 411003123
    6Flakkee 200000000
    7sv Poortugaal 500000000
    8SHO 700000000
    9GHVV'13 6100125-30
    10Barendrecht 152002511-60
    11Binnenmaas, FC 62002411-70
    12Botlek, SC 52002315-120

    Poulestanden Rijnmond Hoogvliet Sport 6 ( Mannen beker reserve zaterdag Groep 4 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CION 3320110646
    2MVV '27 832018626
    3Rijnmond Hoogvliet Sport 63201111016
    4RDM 33003411-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Biemold, Rody HendericusTeamspeler
    Bol, WesleyTeamspeler
    Dirven, ThomTeamspeler
    Doolhof, MarkTeamspeler
    Encarnacao, Gilly deTeamspeler
    Jhagjhoor Singh, RishiTeamspeler
    Kortland, AndresTeamspeler
    Larabi, NathanielTeamspeler
    Ngadimin, JoeyTeamspeler
    Otterspeer, JohnTeamspeler
    Pot, JustinTeamspeler
    Snoodijk, NikolaiTeamspeler
    Wesdorp, BrandonTeamspeler
    Wiekeraad, PabloTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Rijnmond Hoogvliet Sport 6

    VS

    Charlois, sv 4

    08 oktober 202214:30 uur
    Sportpark Rijnmond Hoogvliet veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Rijnmond Hoogvliet Sport 6

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    8,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd